Strona główna

Nasz produkt wyróżniony

But ochronny Monster 56506 otrzymał Złoty Medal SAWO 2018

Nagroda została wręczona na uroczystej gali w Poznaniu. W imieniu firmy nagrodę odebrali zastępca dyrektora – Kamil Piskorz oraz kierownik eksportu i przetargów – Wiesław Matejek.

But ochronny Monster 56506 wykonany został z innowacyjnego materiału TRC, który łączy w sobie trwałość wyrobów z gumy i lekkość tworzywa EVA.


FAGUM-STOMIL jedną z najlepszych marek Lubelszczyzny

„Marka Lubelskie” przyznawana jest firmom, które tworzą miejsca pracy i produkują najwyższej jakości towary.

Ten certyfikat to również symbol wysokiej jakości produktów i usług wytwarzanych w czystym ekologicznie regionie, w szacunku do tradycyjnych osiągnięć i mądrości związanej z umiejętnym wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. To wyróżnienie dla oferowanych produktów i wzmocnienie ich konkurencyjności.

Firma FAGUM-STOMIL Sp. z o.o. 21 kwietnia otrzymała właśnie to wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego.


Nagroda od „Pulsu Biznesu”

W tym roku ranking najbardziej dynamicznych małych i średnich firm został przygotowany już po raz osiemnasty. Jednym z laureatów został FAGUM-STOMIL Sp. z o.o.

Nasza firma otrzymała prestiżową nagrodę przyznawaną przez Puls Biznesu – GAZELĘ BIZNESU. Autorem rankingu jest firma Coface – For Safer Trade a partnerem strategicznym Polski Fundusz Rozwoju.